Програма екскурсії в Ужгород

Програма екскурсії у Ужгород з дитячим клубом ИСКРА.

Загальні вимоги під час екскурсій поїздом по Україні

Посадка в поїзд: збір на вокзалі в центрі залу перед екскалатором у зазначений час. Учитель-керівник групи підходить до керівника екскурсії, називає кількість прибулих дітей і розподіляє місця в вагонах. У більшості випадків (до 90 %) група їде в одному вагоні. Квитки на цілий вагон отримує найдосвідченіший керівник з найбільшої групи. Група підходить до вагону, керівник показує всі квитки на вагон провіднику, запускає дітей у вагон і розсаджує їх по місцях. Учитель визначає, хто на яких місцях їде, враховуючи, що всі квитки мають однакову вартість. Якщо Ви запізнюютесь, зателефонуйте учителю і підходьте прямо до вагону. Забороняється розділяти пачку квитків – роздавати їх іншим керівникам груп або дітям. Зранку обов’язково забрати всі квитки у провідника

Дисципліна: в поїзді забороняється залишати без догляду цінні речі (мобілки, фотоапарати),   слабоалкогольні напої і пиво, палити, викидати сміття на підлогу і в вікна, псувати і ламати майно, без дозволу вчителя виходити на зупинках і переходити в інші вагони, шуміти і заважати іншим спати. За загублені і пошкоджені речі, обладнання, білизну і посуд пасажир сплачує сам. У працівників буфету, які обслуговують вагони, можна купувати продукти, крім алкогольних напоїв, але вони коштують вдвічі дорожче. У провідника чай і кава коштує 2-4 гривні. Окріп (кипяток) у провідника безкоштовний, тому можна у власному посуді заварити свій чай, напої, вермішель мівіну або бульйон. Протягом  30 хвилин після посадки треба визначитись, чи берете Ви постіль, яка коштує 15 гривень. Можна постіль брати кожному, одну на двох, або, маючи своє простирадло, взагалі не брати. Питання з постілю вирішує учитель, який сам розраховується з провідником.

Перед виходом з вагонів: сходіть в туалет, бо на вокзалі не буде часу. Розділіть речі і харчі на два пакунки: ті, які ви берете з собою на екскурсію, і ті які залишаєте на зберігання (послуга за зберігання входить у вартість екскурсії).  Якщо Ви здасте в камеру зберігання гроші, мобілку, фотоапарат, парасольку то забрати їх можна буде тільки ввечері. Також перед виходом перевірте купе, щоб Ви не забули в поїзді свої речі  і харчі.

Дитячий клуб „ІСКРА” проводить для дітей

Екскурсії по Україні поїздом в міста Львів, Одеса, Кам’янець-Подільський, Севастополь, Бахчисарай, Луцьк, Ужгород, Мукачево, Чернівці. Виїзд поїздом ввечері у п’ятницю – в суботу екскурсія по місту і в музей – в неділю приїзд в Київ. Для всіх бажаючих старшокласників і студентів допускається самостійна екскурсія разом з друзями без обмежень. Екскурсії проводяться з 2001 року відразу по 200-450 дітей. Оплата разом з проїздом і екскурсіями з можливими пільгами – від 100 гривень.


Свято для дітей „День юного Пріорчанина” Змагання спортивні на влучність: пневматична гвинтівка, духова гвинтівка, дарц, кеглі, пекар, граната, футбол, боулінг, ласо, коца, сніжки і інтелектуальні, командні, підйом по паралельними канатам на висоті дерев „ТАРЗАН” зі спуском на ролику і „Парашут”, ігри: шашки, піонербол, вибивний, перетягування канату, чотири в ряд, пазли

Місце проведення: Березовий гай біля музею Тараса Шевченка вул. Вишгородська 5 (за пташиним ринком)

Час проведення: щорічно в кінці квітня на початку травня з 9 ранку до 18 вечора

Нагородження: всіх учасників фотографують і дають фото, харчування - булочки і напої, перегляд кінофільму в кінотеатрі, знижки на екскурсії і в табір на Дніпрі, цінні подарунки, а всій команді переможців у складі 6 чоловік – безкоштовна екскурсія поїздом по Україні. Приходять всі бажаючі діти 6-9 класів. Можна приходити без дорослих і вчителів, самостійно і об’єднуватись у комаду 6 чоловік прямо на місці. Свято проводиться з 1994 року за участі 35-45 команд.        Все, все, все   цікаво   і    безкоштовно


Табір на Дніпрі – це як пікнік на природі, це як в турпоході, це купання без обмежень, катання на човнах по мальовничій заплаві Дніпра, риболовля, відпочинок в гамаку, спуск на ролику в воду, стрибки в воду на трампліні і з тарзанки, це футбол, волейбол, теніс, бадмінтон, це пісні у багаття, і просто загоряння на пляжі, щоденні дискотеки з танцями, чотириразове харчування, культурна програма з конкурсами і змаганнями, фото і кінозйомка. Проживання в армійських наметах до 8 чоловік з освітленням.

Табір знаходиться: На Дніпрі на острові Ольгин – найпівденніший острів  Києва в Конча -Заспі

Час проведення: з 10 липня протягом 8-14 днів у дві-три зміни

Проводиться на острові з 1995 року , у зміні 50-90 дітей від 10 до 18 років, вартість до 1000 гривень

Організатор екскурсій і керівник клубу Масловський Микола Михайлович

Надаємо довідки за телефонами 4609596, 096-1709630 067-9298716-табір,

Адреса клубу „ІСКРА” Мостицька 24, біля Церкви, або сайт www.iskraclub.org.ua

Програма екскурсії в Ужгород

Збір на вокзалі в центрі залу о 19-30 годині. Поїзд Харків - Ужгород має номер 13, має стоянку в Києві лише 20 хвилин і відправляється з Києва о 20 годині 6 хвилин. Ті хто запізнюються підходять до 10 вагону, в якому завжди їде наша група.

Коли розвидниться з 7 до 9 -30 поїзд їде по горам Карпатам і діти цю красу повинні бачити. В поїзді треба поснідати.

В Ужгород поїзд прибуває о 11 годині 48 хвилин. Камера зберігання може бути в одному з вагонів обо на вокзалі або в мікроавтобусі. На вокзалі є платний туалет в підвалі.

Керівники груп прямо на вокзалі о 12 годині отримують екскурсоводів, як правило одного на вагон. Тут можна обговорити програму екскурсії, місце харчування, програму місцевих заходів, концертів і розваг.

Обзорова екскурсія триває близько трьох годин і закінчується в центрі Ужгоррода. Під час екскурсії слухайте екскурсовода і не заважайте слухати іншим. Група йдее в Центр пішки проминаючи площу Кирила і Мефодія з новозбудованим Собором. Потім зуриняються в парку на площі Шандора Петефі з пам’ятником цьому Угорському революціонеру. Потім перехід по мосту через мальовничу гірську річку Уж. Тут крім милування діти годують лебедів і качок спеціально запасенним хлібом.

Обзорна екскурсія передбачає прохід по набережній з пам’ятниками Волошину і Пушкіну, алея японських вишень – сакур, міні ботанічний сад з старовинними деревами і цілющими джерелами мінеральної води (пропоную попити водичку), альпійський куточок з фонтаном і пам’ятником художникам, центр міста з піхохідною зоною і пам’ятником сажотрусу, потім Хрестовоздвиженський кафедральний собор. Інколи маршрут може змінюватись -  спочатку Замок а потім Центр. Інколи до програми включають огляд центральної площі перед приміщенням Ради з пам’ятником Шевченку (пропоную умовити екскурсовода, якщо є час).

Відвідання Ужгородського Замку – фортеці з музеєм входить у вартість путівки. Тут Ви можете сфотографуватись як перед брамою, так і на пагорбі на фоні Шелестовської церкви. Також на вході є макет Замку, крамниця, буфет і платний туалет. Можуть бути і розваги – наприклад власноручне виготовлення монет. Є в фортеці підземелля з казематами, вхід платний – але проривались і безкоштовно.

У вільний час рекомендується: відвідати музей архітектури і побуту – недорогий, невеликий але не гірший нашого Пирогова (там є дерев’яна Шелестовська - Михайлівська церква, школа і до 15 гірських садиб). Він поруч з Замком і туди ходять 80 % наших дітей. Можна відвідати Закарпатський художній музей у великому палаці в центрі. Нашим подобається, але ходять туди 20 % дітей.  Можна піти – поїхати за три кілометри на кордон з Словаччиною, але прикордонники ганяють і нашу групу в магазин Бюті-Фрі не пустили. Можна поїхати за 10 кілометрів в Невецький Замок, доволі великий, але без експозиції. – наші наймали мікроавтобус – вийшло недорого, оригінально і сподобалось. Можна поїхати маршруткою в ресторан «Деца у Нотаря» - де багато сатиричних картин, приколів, розваг і крамниця (але обід дорогуватий – борщ 20 грн – можна нічого не замовляти). На площі Євгена Францика біля мосту через річку Уж практично кожень день якісь заходи або концерти. Є в Ужгороді великий музично-драматичний театр, а також в старовинній  Синагозі є філармонія, можливо її можна подивитись без прослуховування концерту. Є у них парк культури і відпочинку з великим ботанічним садом і дитячою залізницею (поки що ніхто не ходив)

Харчування можна замовити в кафе «Гурман» біля казначейства (найдешевший), невелике кафе «Шапіто» - в підвалі прямо в центрі, кефе в пасажі – велике, затишне, можна здешевити зменшивши порцію. В центрі багато магазинів, піхохідна зона, великий критий базар.

З центру на вокзал їдуть маршрутки – невеликі і з великим інтервалом. Пропоную повертатись на вокзал тим же шляхом, що і прийшли. Поруч з вокзалом є кілька продуктових магазинів.


На вокзалі у величезному залі чекання з фонтаном поміщаються до 200 чоловік.

Після отримання речей з камери зберігання і здачі квитків за приїзд в Ужгород, здачі списків групи керівники груп розподіляють квитки на поїзд № 14 «Ужгород – Харків, який привозить нас в Київ.

Виїзд у Київ о 21-51 годині. Приїзд у Київ о 14-31